Kurumsal

2012 yılında doğalgaz mühendislik firmasi olarak kurulan firmamiz faaliyet konusu olarak kendisine; teknik ekipman tedariği ve mühendislik hizmetini seçmiştir.

Eğitimli kadrosu hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen firmamiz, kuruluşu cok daha eski tarihlere dayanan bir çok firmayı geride bırakarak yüksek satış rakamlarına ulaşmış, sektörde lider konuma gelerek sektörün önde gelen tedarikçilerinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Atlas, Flam, Kubus, Termodinamik, Daikin, Viessmann, Bosch, Eca, Demirdokum, Dizayn, Borusan gibi köklü firmalarla yaptığı bayilik anlaşmalarıyla ileri teknolojiye sahip kombi, radyatör ve yardimci malzemeleri, güvenilir ve güçlü mali yapısı sayesinde çok uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmustur.

Sektörde kalıcı olmak adına sağlam temeller atarak büyümeyi kendisine hedef seçen firmamız müşteri memnuniyetini, eksiksiz hizmet anlayışıyla sağlamaya calışmaktadır.

Doğalgaz ve taahhüt sektöründe yakalanan hızlı ve güçlü temellere dayalı büyüme, sektore girecek bir çok firmaya örnek teşkil etmiş olup, bu firmaların talepleri neticesinde 2012 yılında sektöre taahhüt kimliğinin yanında satışçı kimliğiyle girme gereksinimi duymuştur.

Bugün firmamız 1 makine yüksek mühendisi, 1 profesyonel satış uzmanı , 2 teknisyen, 1 idari ve muhasebe, toplam 5 kişilik personel kadrosu, 4’ün üzerinde pazarlama ve hizmet aracıyla faaliyetlerine müşterilerimizden aldığımız pozitif enerjiyle yılmadan yorulmadan devem etmektedir.